SİZİ BİZ ARAYALIM
X
icon

SİZİ BİZ ARAYALIM
Sosyal Etkinlikler Kulübü

Okulumuzda sosyal etkinlik çalışmaları 5.sınıf düzeyinden itibaren başlar. Öğrencilerin ilgi alanlarına yönelik sosyal, kültürel, sanatsal, sportif ve bilimsel alanlarda eğitimlerinin ve sosyal gelişimlerinin desteklenmesi amaçlanır. Bu amaçla; hafta sonu öğrenciler seçmiş oldukları kulüpler ile çalışmalar yaparlar.

                Hafta Sonu Etkinlikleri

Öğrencilerin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda, okul bünyesinde faaliyet gösteren BASKETBOL, VOLEYBOL, PİYANO, BAĞLAMA VE GİTAR, GÖRSEL SANATLAR, İSPANYOLCA, FRANSIZCA, İNGİLİZCE, ALMANCA, AKIL OYUNLARI, BİLİM VE FEN TEKNOLOJİ,  SATRANÇ, ROBOTİK VE KODLAMA, DRAMA TİYATRO, GASTRONOMİ VE EL SANATLARI  kulüpleri kurulmuştur.

                Geziler

Öğrencilerimizin yaşadığı çevreye, bilim ve teknolojiye, tarihe olan meraklarını gidermek, dersleri görsel olarak zenginleştirmek amacıyla;

             Üretim merkezlerine

             Sanatsal ve tarihi mekânlara

             Sağlık birimlerine

             Eğitici film, sergi ve müzikallere ders programlarını olumsuz olarak etkilemeyecek şekilde geziler düzenlenir.

Öğrencilerin okul ve sınıfta uyması gereken kurallar olduğu gibi gezilerde de uyması gereken kurallar bulunmaktadır.

 

Gezinin gerçekleşeceği günden en az bir hafta önce velilerimize gezi ile ilgili detaylı bilgilendirme yazıları gönderilir. Öğrencisinin geziye katılmasını istemeyen velilerin okul idaresine yazılı olarak dilekçe vermesi istenir.

 

PAYLAŞ:
X